Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Połączenie z internetem- brak dostepu do internetu. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Połączenie z internetem- brak dostepu do internetu. (/polaczenie-z-internetem-brak-dostepu-do-internetu-16397-t)



Połączenie z internetem- brak dostepu do internetu. - kapel - 31.05.2011 14:34

Witam. Mam następujący problem: ostatnio kupiłem laptopa Toshiba z Windows 7 i podłączyłem Liveboxa do kompa drugiego (Windows XP) i nawiązałem połączenie do Internetu, w lapku tez przez Wifi. Na drugi dzień cos się zepsuło i już tego połaczenia nawiązać nie mogłem… Wyskakuje mi komunikat na laptopie że połączono z neostradą ale nie może korzystać z interntu, a na kompie gdzie podłączony i zainstalowany jest livebox też taka sytuacja, powiem więcej, mam 2.4 Mb Inter-net a na laptopie pokazuje mi ze połaczenie z prędkościa 0.54 Mb… mało tego jak łącze się z inter-netem na starym modemie ZXDSL 852 to wszystko jest ok… i prędkość mam normalną… wydaje mi się, że to jest wina liveboxa nie wiem nie znam sie na tym. Może Wy macie jakieś pomysły ? Dzięki z góry Uśmiechnięty pozdrawiam


RE: Połączenie z internetem- brak dostepu do internetu. - nikwlaz - 01.06.2011 19:11

Spróbuj twardego resetu LB. Może coś namieszałeś w ustawieniach i skaszaniłeś. Twardy reset robisz poprzez przytrzymanie przycisku RST, do momentu aż zaświecą się 1,3,5 dioda.


RE: Połączenie z internetem- brak dostepu do internetu. - dhapollo - 03.06.2011 16:07

Chyba nie wiesz o jakich prędkościach piszesz. ta literka b i B ma znaczenie co do tego połączenia to podłącz się pod sieć i zapodaj wynik ipconfig /all