Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows 7 64 bity, laptop toshiba, internet przez wifi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Windows 7 64 bity, laptop toshiba, internet przez wifi (/windows-7-64-bity-laptop-toshiba-internet-przez-wifi-16251-t)



Windows 7 64 bity, laptop toshiba, internet przez wifi - Wyvx - 24.05.2011 14:46

Mam taki problem, otóż kiedy włączam komputer (laptop przez wifi) mam dosyć spore lagi w sieci, a dokładnie są takie ścinki, żę w pewnych momentach jakbym tego internetu nie miał, nic nie mogę na komputerze robić, co jedynie odkryłem, że muszę przesiedzieć conajmniej godzinę na komputerze, potem go zresetowac i jest cacy, ale to trochę męczące i bezsensowne -.^ Pomocy.


RE: Windows 7 64 bity, laptop toshiba, internet przez wifi - dhapollo - 24.05.2011 21:11

siema.

1. oczyść kompa z syfu (wirusy, robaki, trojany, badziewny antywirus i firewall, zbędne programy)
2. pokaz co się uruchamia przy starcie systemu oraz co się odpala z opóźnieniem.


RE: Windows 7 64 bity, laptop toshiba, internet przez wifi - Wyvx - 24.05.2011 21:58

Dhapollo wszystko co zbedne usunalem, z 4 programki uzylem do czysczenia
2. bawilem sie msconfigiem, odznaczylem co tam trzeba i nadal nic.


RE: Windows 7 64 bity, laptop toshiba, internet przez wifi - Wyvx - 25.05.2011 16:57

Pomoże ktoś ?;/