Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z instalacja innych programow na windowsie 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z instalacja innych programow na windowsie 7 (rozwiązany) (/problem-z-instalacja-innych-programow-na-windowsie-7-rozwiazany-16217-t)



Problem z instalacja innych programow na windowsie 7 (rozwiązany) - michalb1009 - 22.05.2011 19:12

Kupilem dzis laptopa ma Windows 7 problem polega na tym ze nie moge zainstalowac niektorych programow np gg10 kiedy probuje je instalowac wyskakuje mi okienko ze aby zainstalowac musze wpisac haslo administratora ale nie ma tam nawet miejsca zeby je wpisac pozatym nie ma chyba zadnego hasla admninistratora jak zakladalem profil podalem tylko swoje haslo do profilu michal nic iwecej oczywiscie probowalem je wisac ale nic nie pomaga blagam o pomoc Smutny


RE: Problem z instalacja innych programow na windowsie 7 - michalb1009 - 23.05.2011 06:56

Sory że tak pisałem ale bardzo mi się spieszyło teraz już sobie poradziłem ale napisze co musiałem zrobić może komuś się to przyda hehe

Mianowicie musiałem wyłączyć komputer przy włączaniu naciskać f8 później uruchomić go w trybie awaryjnym i zalogować się jako administrator.

potem wchodzisz w start panel sterowania i zmieniasz typ konta w moim przypadku ze standardowego na administratora i wszystko działaUśmiechnięty


nawet nie wiecie jak się cieszeZacieszacz