Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z dwoma adresami IP i adresami MAC na jednej karcie sieciowej czy to wirus? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z dwoma adresami IP i adresami MAC na jednej karcie sieciowej czy to wirus? (/problem-z-dwoma-adresami-ip-i-adresami-mac-na-jednej-karcie-sieciowej-czy-to-wirus-1614-t)



Problem z dwoma adresami IP i adresami MAC na jednej karcie sieciowej czy to wirus? - krisder - 06.10.2009 21:37

Witam wszystkich Forumowiczów
Mam wielki problem, mam komputer podpięty do routera, kiedy uruchamiam go moja karta sieciowa raz znajduje natychmiast sieć, raz znajduje sieć i nie potrafi się z nią połączyć. Ostatnio pojawił się jeszcze jeden problem, moja karta sieciowa'' widzi''2 sieci, kiedy otwieram w centrum sieci i udostępnienia łącze ,, połączenie lokalne '' pierwszej z sieci widać w szczegółach wszystkie dane karty i połączenia internetowego.Kiedy otwieram taką samą kartę w drugim połączeniu lokalnym, w szczegółach tego połączenia mam inny adres IP i MAC. Nadmieniam że mam jedną kartę sieciową.
Co może być przyczyną? takie pojawienie się jakby wirtualnej karty sieciowej? Co najlepsze Gry online i radio internetowe działa bez zarzutu, natomiast przeglądarki internetowe działają fatalnie.
Bardzo proszę o rade co to może być skanowałem już komputer antywirusowo.
Router mój komputer widzi też czasem jakby mój komputer łączył się z nim za pośrednictwem dwóch kart sieciowych o różnych adresach MAC i IP.


RE: Problem z dwoma adresami IP i adresami MAC na jednej karcie sieciowej czy to wirus? - Romanek100 - 07.10.2009 08:53

Zapewne kiedyś wpisywałeś inny adres IP i system to pamięta.