Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
zapisywanie plików na dysku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: zapisywanie plików na dysku (/zapisywanie-plikow-na-dysku-16074-t)



zapisywanie plików na dysku - dugiroman - 14.05.2011 23:40

Witam wszystkich serdecznie.Mam prośbę czy wie ktoś jak usunąć scieżki zapisywanych plików na dysku. chodzi mi o to ze jak daje prawym myszy "zapisz jako" to w wierszy na dole okna wyswietla sie sugerowana nazwa i dając strzałke w dół jest cała kolumna sciezek wczesniej zapisywanych rzeczy. czy moge się tej kolumny pozbyć.?Prosze o pomoc i z góry dziękuje.


RE: zapisywanie plików na dysku - stanax - 15.05.2011 07:47

(14.05.2011 23:40)dugiroman napisał(a):  Czy mogę się tej kolumny pozbyć?

Całkowicie nie powinno się jej wyłączać, bo to bardzo przydatna funkcjonalność systemowa, ale można ją wyczyścić ze starych i już niepotrzebnych wpisów-podpowiedzi. Najlepiej zainstalować CCleaner i na przykład raz w tygodniu zrobić nim ,,sprzątanko'' systemu.

Link do download'u / kliknij


Warto przeczytać: http://windows7forum.pl/ccleaner-piec-typow-t-15464.html


RE: zapisywanie plików na dysku - dugiroman - 15.05.2011 11:30

Dzięki serdeczne. programik rewelacja.
chcialem spytać jeszcze czy przy wymazywaniu wolnego miejsca na dysku nie utrace żadnych plików??


RE: zapisywanie plików na dysku - dugiroman - 15.05.2011 11:30

Dzięki serdeczne. programik rewelacja.
chcialem spytać jeszcze czy przy wymazywaniu wolnego miejsca na dysku nie utrace żadnych plików??


RE: zapisywanie plików na dysku - stanax - 15.05.2011 13:03

(15.05.2011 11:30)dugiroman napisał(a):  (...)czy przy wymazywaniu wolnego miejsca na dysku nie utrace żadnych plików?

Wolne miejsce, czyli nic nie stracisz. Zresztą, gdybyś rozwinął listę nie pytałbyś Kozak


[Obrazek: ilualm.jpg]


Przypadkiem nie kombinuj nic / nie zmieniaj tego parametru!