Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z przeglądarkami internetowymi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Dyskusja ogólna (/dyskusja-ogolna-5-f)
+--- Wątek: Problem z przeglądarkami internetowymi (/problem-z-przegladarkami-internetowymi-16012-t)



Problem z przeglądarkami internetowymi - big93 - 11.05.2011 17:27

Otóż mam problemy z przeglądarkami internetowymi:
1) Firefox - piosenki na wrzucie, youtube i inne filmy na różnych stronach są wyciszone. Żeby było dość głośno to trzeba głośnik na maxa podgłosić, z mp3-trójkami i filmami na dysku nie mam takich problemów
2) Explorer, Chrome - wchodząc na wiele stron, nie tylko youtube wyskakuje błąd i te przeglądarki się wyłączają.
Włączyłem antywirusa i znalazł 125 problemów :O, niesamowicie się zadziwiłem ale co poradzić. Usunąłem wszystko, część tych problemów znajdowała się w folderze firefoxa. Następnie uruchomiłem komputer od nowa ale problemy z przeglądarkami jak były tak są. Poradźcie coś. Pozdrawiam


RE: Problem z przeglądarkami internetowymi - kalisz1955 - 13.05.2011 10:03

to że usunąłeś wirusy nie znaczy że ichnie masz, mogły potem ściągnąć się z powrotem przez net.Jeżeli chodzi o przeglądarki to sugeruję zacząć naprawę od IE to jest systemowa , jak ona pójdzie to wtedy masz punkt wyjścia dla innych przeglądarek