Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja Win7 64 bit - problemy z HDD - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja Win7 64 bit - problemy z HDD (/instalacja-win7-64-bit-problemy-z-hdd-15400-t)



Instalacja Win7 64 bit - problemy z HDD - go2go - 13.04.2011 06:44

Witam! Wiem, że to stary temat, ale temat który nie został do końca wyjaśniony-bynajmniej dla tego hardwearu.
Mianowicie: Podczas instalacji Win 7 64 bit mam problem z zainstalowaniem dysków.....i na tym kończy się próba zainstalowania Win7 64 bit?!
Płytka: Asus P5QSE PLUS/Intel Q8400/4 GB (4x1GB/800 MHz/Kingstone)/WD 640-Green Edition- SATA2/Seagate 250 GB-SATA-2/DVD-RW DL-LG-SATA/ZASILACZ 600W.
Soft - oryginał (MSDNAA)! Proszę o pomoc? Dodam, że podobna sprawa pojawia się podczas instalacji Viśty oraz XP 64 bit.
Win XP/Viśta/7 w wersjach 32 bit pracują....aż miło. Dlaczego przesiadka? - planowane zwiększenie pamięci ram do 8 GB.
Procesor oraz inne podzespoły pracują bez overclockingu - nominalnie/znamionowo :>.
Próbowałem już wielu sterowników i konfiguracji...jestem zrezygnowany!