Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nie mogę napisać "z" (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nie mogę napisać "z" (rozwiązany) (/nie-moge-napisac-z-rozwiazany-15327-t)



Nie mogę napisać "z" (rozwiązany) - KuroKaze - 10.04.2011 15:25

Mam problem - nie mogę napisać małej litery "z" ani z klawiatury komputera ani z tej wirtualnej. Klawisz ten sam w sobie nie działa. Mogę go zapisać tylko przyciskając równocześnie literę z oraz klawisz z symbolem Windowsa. Czy to możliwe aby same przestawiły mi się skróty klawiszowe? Jeśli tak to jak mam je zmienić? Proszę o pomoc.


RE: Nie mogę napisać "z" - bodziulla - 10.04.2011 15:28

Hej.
Być może podczas pisania sam niechcąco wyłączyłeś. Równocześnie naciśnij Ctrl+Shift i zobacz czy problem ustąpiCwaniak
Pzdr


RE: Nie mogę napisać "z" - KuroKaze - 10.04.2011 15:30

Heh, to już próbowałem wtedy klawisz z działa jako y, a klawisz y nie działa wcale XD Albo działa, ale tylko z klawiszem Windows ;p


RE: Nie mogę napisać "z" - bodziulla - 10.04.2011 15:34

Masz może kartę ATI. Jak coś wyłącz HotKey lub zmień skróty. Czy wgrywałeś jakiś program lub grę po tym?.


RE: Nie mogę napisać "z" - KuroKaze - 10.04.2011 15:37

Nie, mam kartę NVIDIA, a gdzie się zmienia skróty karty?
OMG, okazało się, że przypadkowo wkradł mi się skrót klawiszowy w programie foobar2000, a kiedy go usunąłem problem zniknął O.o Więc temat można zamknąć... ^^"


RE: Nie mogę napisać "z" - Nasa - 10.04.2011 16:53

Może ten klawisz po prostu masz wciśnięty... że gdy klikasz to ta sprężynka nie wskakuje... albo jakiś hotkey..