Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? (/jak-wylaczyc-ikony-komputer-kosz-siec-folder-uzytkownika-z-pulpitu-15325-t)



Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - Pawel.72 - 10.04.2011 14:46

Witam,
stwierdziłem, że są mi one niepotrzebne, wcale ich nie używam, wolę korzystać z Total Commandera. Otóż widziałem na jakimś zrzucie ekranu, że nie było tych ikon na pulpicie. Na pewno jest możliwe ich usunięcie, tylko w jaki sposób?


RE: Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - bodziulla - 10.04.2011 14:52

Hej.
Prawoklik na pulpicie/ personalizacja. Wybierasz ikony pulpitu i wybierasz jakie mają pozostać Cwaniak
pzdr


RE: Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - Pawel.72 - 10.04.2011 15:03

Tylko ja mam Win7Starter. Tutaj nie ma żadnej personalizacji :/. Czyli pewnie nie da się tego zrobić. Szkoda.


RE: Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - bodziulla - 10.04.2011 15:07

Hm nie znam W7 Starter, ale może tak. Panel Sterowania/ Wygląd i personalizacja/ Personalizacja. Po prawej stronie powinno być "Ikony pulpitu" Cwaniak
Pzdr


RE: Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - dhapollo - 10.04.2011 15:12

dokładnie tak jak wyżej koledzy piszą (załącznik)


RE: Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - bodziulla - 10.04.2011 15:30

Już mam W7 Starter i nie ma takich opcji jakie podaję. U Ciebie jest taka tylko opcja systemowa. Prawoklik na pulpicie, odchacz "Pokaż ikony pulpitu" Cwaniak
Pzdr


RE: Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - DeeLoc - 12.04.2011 19:12

Ale wtedy nie będą ci się pokazywały ŻADNE ikonki


RE: Jak wyłączyć ikony: Komputer, Kosz, Sieć, Folder Użytkownika z pulpitu? - www.msc.wroc.pl - 14.05.2011 19:37

Witam
Wybieramy Start prawym klawiszem klikamy na komputer i z otwartego menu wybieramy pokaż na pulpicie