Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora (/stalker-clear-sky-nie-mozna-odpalic-uprawnienia-administratora-1503-t)



Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - Romanoszczak - 26.09.2009 23:09

Witam.

W momencie kiedy odpalam gre wyskakuje okienko z informacja że cytuje "przy pierwszym uruchomieniu aplikacji wymagane sa uprawnienia administratora". Wybranie opcji uruchom jako administrator nic nie daje.

Dodam że gra jest oryginalna i zainstalowalem najnowszego patcha bo myslalem ze to cos pomoze. Jesli ktos mial podobny problem i sobie z tym poradzil to prosze o pomoc.


RE: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - wlodekbx - 28.09.2009 19:11

Mam identyczną sytuację jak Romanoszczak, nie mogę uruchomić Stalkera Czyste Niebo. Uruchamiam jako Administrator ale pjawia się komunikat że przy pierwszym uruchomieniu powinienem mieć uprawnienia administratora. Nie wiem o co chodzi. Mam oryginała i Win 7 64-bit. Czy ktoś może zna rozwiązanie dla tej sytuacji. LUDZIE Pomóżcie!!


RE: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - Nafalem - 29.09.2009 20:41

a spróbujcie wyłączyć UAC


RE: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - kjcondor - 30.09.2009 10:51

Zobacz jeszcze może właściwości katalogu z zainstalowaną grą. Wejdź w zabezpieczenia i nadaj swojemu użytkownikowi pełną kontrolę do tego katalogu. Bo standardowo na pewno będzie miał tylko Administrator taką.


RE: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - Romanoszczak - 30.09.2009 21:31

(30.09.2009 10:51)kjcondor napisał(a):  Zobacz jeszcze może właściwości katalogu z zainstalowaną grą. Wejdź w zabezpieczenia i nadaj swojemu użytkownikowi pełną kontrolę do tego katalogu. Bo standardowo na pewno będzie miał tylko Administrator taką.

Już to wcześniej sprawdzałem. Nadałem pełne prawa i niestety nadal to samo. Ciężka sprawa...


RE: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - artu - 07.11.2009 21:00

1. Ściągnij i zainstaluj najnowszy patch do Stalker CS. (v 1.5.10)
2. Uruchom grę w trybie np. Windows Vista sp2.


RE: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - S.T.A.L.K.E.R. - 28.08.2010 15:38

Witam!

Sprawa tyczy się problemu odpalenia Clear Sky pod Windows 7.

"Jeśli przy próbie uruchomienia gry w systemie Windows 7 pojawia się komunikat:
- o zablokowaniu sterownika niezgodnego z systemem
- o konieczności posiadania uprawnień administratora do uruchomienia lub zainstalowania programu
- komunikat błędu nr. 1275
należy dokonać aktualizacji sterowników zabezpieczenia Tages.
Sterowniki Tages dostępne są w dwóch wersjach:
- dla systemów w wersji 32 bit -----> http://tagesprotection.com/5.5/TagesSetup.exe
- dla systemów w wersji 64 bit -----> http://tagesprotection.com/5.5/TagesSetup_x64.exe
Pobierz i zainstaluj sterownik odpowiedni dla Twojego systemu operacyjnego."

Mam nadzieję, że pomoże jeśli tak odwdzięczcie się POMÓGŁ Cwaniak

Ja tylko niosę pomoc Uśmiechnięty

Pozdrawiam wszystkich stalkerów.


RE: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - Romanoszczak - 23.05.2011 23:27

Bardzo dziękuje za pomoc. Pomogło.

PS. Kliknąłem oczywiście na POMÓGŁ :-)


RE: Stalker Clear Sky - nie można odpalić - uprawnienia administratora - wilqq - 17.07.2011 11:16

Ja odpaliłem grę bez żadnych patchów itd.