Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
problem z zapamiętaniem hasła do internetu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: problem z zapamiętaniem hasła do internetu (/problem-z-zapamietaniem-hasla-do-internetu-15000-t)



problem z zapamiętaniem hasła do internetu - lukiwu1 - 27.03.2011 16:45

Witam mam problem ponieważ w moim Windowsie 7 mam internet połączony przez wifi z innego komputera. Przy włączaniu komputera wyłapywał ustawione właściwości tzn. sieć, hasło, i jakie jest tam zabezpieczenie (WPA2-personal) i łaczył się bezpośrednio z internetem. Lecz gdy zmieniłem zabezpieczenie na WPA-personal(na routerze) komputer przestał zapamiętywać wpisane na nowo właściwości i gdy włączam go to muszę wejść w połączenie internetowe>wybraną sieć>jej właściwości> i zmienić WPA2-personal na WPa-personal i ponownie wpisać hasło(komputer zapamiętał poprzednie ustawienia) i tak za każdym razem. Chcę aby komputer od razu przy włączaniu się łączył się z internetem. Z góry dzięki


RE: problem z zapamiętaniem hasła do internetu - Rafalski - 27.03.2011 20:44

(27.03.2011 16:45)lukiwu1 napisał(a):  Witam mam problem ponieważ w moim Windowsie 7 mam internet połączony przez wifi z innego komputera. Przy włączaniu komputera wyłapywał ustawione właściwości tzn. sieć, hasło, i jakie jest tam zabezpieczenie (WPA2-personal) i łaczył się bezpośrednio z internetem. Lecz gdy zmieniłem zabezpieczenie na WPA-personal(na routerze) komputer przestał zapamiętywać wpisane na nowo właściwości i gdy włączam go to muszę wejść w połączenie internetowe>wybraną sieć>jej właściwości> i zmienić WPA2-personal na WPa-personal i ponownie wpisać hasło(komputer zapamiętał poprzednie ustawienia) i tak za każdym razem. Chcę aby komputer od razu przy włączaniu się łączył się z internetem. Z góry dzięki

ja zaś mam podobny problem z logowaniem się do neta za pośr. modemu ADSL. Mianowicie login mi zapamiętał i wpisuje w okienku sam Windows, ale hasło muszę ciągle sam wpisywać. Zna ktoś rozwiązanie tegoż problemu?