Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate (/problem-z-kontem-administratora-windows7-ultimate-14986-t)



Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - SzCzErBaTeK - 27.03.2011 09:15

Witam mam problem ponieważ jestem użytkownikiem standardowym a MUSZE być administratorem. Mam wyłączone UAC i ogólnie mogę all uruchamiać jako administrator. Próbowałem na awaryjnym coś pokombinować ale nie daje rady. Próbowałem tez wpisywać w CMD (uruchamiając jako administrator) Net user Administrator/active:yes . Moze polecicie jakiś program co rozszyfruje hasła innych użytkowników. Już moja w tym głowa jak go zainstaluje. Albo moze znacie jakiiies inne metody.


RE: Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - rafi993 - 27.03.2011 10:37

Chyba nie idzie rozkodować hasła administratora. Bez formatka się nie obejdzieZacieszacz


RE: Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - dhapollo - 27.03.2011 10:52

Podobny temat był niedawno poruszany.

http://windows7forum.pl/nie-moge-zalogowac-sie-na-konto-administratora-t-14025.html


RE: Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - SzCzErBaTeK - 27.03.2011 16:33

W tym temacie co poleciles nie znalazłem ZADNEGO rozwiązania


RE: Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - rafi993 - 27.03.2011 17:26

Bo rozwiązania raczej nie ma Smutny


RE: Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - SzCzErBaTeK - 27.03.2011 18:18

;P Napewno jakies istnieje ;D


RE: Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - rafi993 - 27.03.2011 18:27

no ja takiego nie znam Zacieszacz


RE: Problem z Kontem administratora Windows7 Ultimate - zbig - 28.03.2011 00:22

Dude, seriously?
Google -> windows password recovery [iso]

Ja używam tego: KLIK

Edit: Żebyś ostudzić Twój zapał do podglądania danych innych userów Cwaniak dodam, że nie da się tego zrobić tak, żeby się nie zorientowali. Powód - haseł w Windows nie da się rozkodować - są zapisane w formie hasha. Możesz je jedynie usunąć/zmienić. Ew. możesz próbować złamać hasło bruteforcem, jeśli masz kilkadziesiąt wolnych lat Cwaniak