Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
[GRA] Ojciec Chrzestny II oraz Red Alert 3. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: [GRA] Ojciec Chrzestny II oraz Red Alert 3. (/gra-ojciec-chrzestny-ii-oraz-red-alert-3-14817-t)



[GRA] Ojciec Chrzestny II oraz Red Alert 3. - Jeferiaz - 19.03.2011 20:22

Na początku, chciałbym się z Wami przywitać, gdyż to mój pierwszy post na tym forum. Tak więc - Witam Cwaniak

Nowego blaszaka mam od tygodnia. Mój system to Windows 7 Professional 64bit.

Mój problem polega na tym, iż... Gdy wkładam do napędu płytkę z gry Red Alert 3 lub/i Ojciec Chrzestny 2 - NIC się nie dzieje. Napęd normalnie obraca daną płytą, ale... na pulpicie nie pojawia się nic. Nawet powiadomienie o jakimś błędzie. Nie wiem o co chodzi. Te gry dobrze chodziły na moim starym komputerze. Bardzo proszę Was o pomoc. Nie mogę wejść do zawartości płyty przez Mój Komputer. Zapewniam, że z napędem wszystko ok, odczytuje on wielowarstwowe płyty. Tylko z Ojcem Chrzestnym 2 i z Red Alertem 3 są problemy.

Komputer oczywiście spełnia wymagania gier...




Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc,


Jeferiaz.


RE: [GRA] Ojciec Chrzestny II oraz Red Alert 3. - War_3_ - 19.03.2011 23:26

Podejrzewam, że Twój napęd ma już kilka lat i nie obsługuje płyt DVD-R lub DVD+R. Miałem podobnie, musiałem zrobić plik .ISO na innym kompie (mimo, że płytka RA3 to oryginał) i wypalić na innej, dopiero poszło.


RE: [GRA] Ojciec Chrzestny II oraz Red Alert 3. - Jeferiaz - 20.03.2011 07:52

A jak sprawdzić jakiego typu jest dana płyta? Kompania Braci Tales of Valor jest wyczytywana bezproblemowo, a jest z tego samego roku. Hmmm...
To chyba nie chodzi o to. Z napędem na 100% jest wszystko okej. Może to wina systemu? Na XP'ku i na starym napędzie nie było z tymi grami problemów.


RE: [GRA] Ojciec Chrzestny II oraz Red Alert 3. - Jeferiaz - 25.03.2011 20:31

Podbijam.