Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak gier w menu start - Windows 7 Professional - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Brak gier w menu start - Windows 7 Professional (/brak-gier-w-menu-start-windows-7-professional-14779-t)



Brak gier w menu start - Windows 7 Professional - MrGruchai - 18.03.2011 19:48

Witam. Cały czas funkcjonowałem na nielegalnym Windowsie ultimate. Teraz przerzuciłem się na oryginalnego Windows professional. Ale zauważyłem iż w menu start tam gdzie są dokumenty obrazy muzyka itd. nie ma gier , a doskonale pamiętam że w ultimate były . Znalazłem ten eksplorator gier w wszystkich programach ale raczej nie da rady go tam przypiąć przeciągając . Jest jakiś sposób aby go tak wsadzić ? Z góry thx !


RE: Gry w menu start - slawektor - 18.03.2011 19:52

Czasami warto użyć forumowej szukajki -> Windows 7 Professional - gry

[Obrazek: beztytuugj.png]


RE: Gry w menu start - MrGruchai - 19.03.2011 19:04

(18.03.2011 19:52)slawektor napisał(a):  Czasami warto użyć forumowej szukajki -> Windows 7 Professional - gry

[Obrazek: beztytuugj.png]

Niestety , próbowałem już tym sposobem i nie działa .
Chodzi mi o to aby zakładka Gry była tu :

[Obrazek: beztytuuxn.png]
Nie wiem czy widać u ciebie ten obrazek bo u mnie nie więc na wszelki wypadek zostawię link : http://img135.imageshack.us/i/beztytuuxn.png/


RE: Brak gier w menu start - Windows 7 Professional - MrGruchai - 21.03.2011 16:48

Tak samo z wideo też powinno być a nie ma ; (


RE: Brak gier w menu start - Windows 7 Professional - Portator - 21.03.2011 17:28

Witaj. PPM na przycisk menu Start > Właściwości > Dostosuj > zaznacz opcję dla gry i wideo na Wyświetl jako łącze.

[attachment=2529]


RE: Brak gier w menu start - Windows 7 Professional - MrGruchai - 23.03.2011 17:12

(21.03.2011 17:28)FUNDACJA napisał(a):  Witaj. PPM na przycisk menu Start > Właściwości > Dostosuj > zaznacz opcję dla gry i wideo na Wyświetl jako łącze.

Wielkie dzięki . Pomogło