Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Usługa inteligentnego transferu w tle - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Usługa inteligentnego transferu w tle (/usluga-inteligentnego-transferu-w-tle-14754-t)



Usługa inteligentnego transferu w tle - MarioDamage - 17.03.2011 13:03

Mam problem a mianowicie nie chodzą mi aktualizacje w komputerze z systemem Windows 7 32 bit. Wygląda że system po którejś z aktualizacji zwariował, skanowałem antywirusami, combofixami itd.

System wygląda na czysty ale aktualizacje się nie pobierają, a jeżeli nawet zaczną się ściągać to po ściągnięciu 100 procent nie instalują się. Do niedawna nie było z tym problemu, ściągłem i zainstalowałem Service Pack 1 ze strony MS jednak nic to nie pomogło.

Próbowałem to naprawić różnymi metodami jakie znalazłem w internecie (fixy, zresetowanie plików usłóg itd.) sprawdzałem chyba wszystkie metody aby przywrócić aktualizację ale niestety nic nie dało. Problem jest z wyżej wymienioną usługą ponieważ nie można jej uruchomić, bo wywala od razu błąd. Jak to naprawić?