Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Oprogramowanie do dźwięku 5.1 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Oprogramowanie do dźwięku 5.1 (/oprogramowanie-do-dzwieku-5-1-14724-t)



Oprogramowanie do dźwięku 5.1 - 19msa86 - 16.03.2011 08:42

Witam :) Pytanko mam: jakie jest najlepsze oprogramowanie do dźwięków dla Windows 7? Z góry dodam,że mam głośniki 5.1 i używając oprogramowania (nie ja go instalowałam) VIA HD AUDIO DECK,mam problem ze słuchaniem muzyki z tych o to pięciu głośników (działają tylko dwa i subwoofer :(). Wcześniej miałam XP,oprogramowanie Realtek,program Aimp2 i wszystko było ok,ale jakieś problemy mam z instalacją własnie tego Realteka :@ Filmy też nie idą,jak trzeba :( Te z dżwiękiem przestrzennym - ok,ale te z normalnym dźwiękiem dziwnie słychać :( Bardzo proszę o radę :(


RE: Dźwięki - stanax - 16.03.2011 09:21

Nic nie piszesz jaka jest specyfikacja Twojego komputera, ale na początek zainstaluj ten program SlimDrivers/klik i sprawdź nim jakich driverów brakuje/zainstaluj je.





.


RE: Oprogramowanie do dźwięku 5.1 - War_3_ - 16.03.2011 09:36

Tutaj powinno być rozwiązanie problemu: http://windows7forum.pl/showthread.php?tid=2816&highlight=d%C5%BAwi%C4%99k


RE: Oprogramowanie do dźwięku 5.1 - 19msa86 - 16.03.2011 10:27

No wszystko fajnie,ale nie wiem,jak ustawić Realteka,jako urządzenie domyślne (nadal mam VIA HD AUDIO DECK) :(


RE: Oprogramowanie do dźwięku 5.1 - 19msa86 - 26.03.2011 11:34

Błagam,pomóżcie mi z tym dźwiękiem,bo oszaleje chyba Smutny Nie znam się na komputerach tak bardzo Smutny Codziennie coś czytam na ten temat,ściągnęłam sobie sterowniki na swoją płytę główną (ASRock N68C-S UCC),jakieś sterowniki na to dziadowskie VIA HD i w dalszym ciągu nie mogę skonfigurować tego dźwięku,żeby wszystkie głośniki działały Smutny