Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki do TSST corp CD/DVDW SH-182M ATA Device (Samsung) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Sterowniki do TSST corp CD/DVDW SH-182M ATA Device (Samsung) (/sterowniki-do-tsst-corp-cd-dvdw-sh-182m-ata-device-samsung-14699-t)



Sterowniki do TSST corp CD/DVDW SH-182M ATA Device (Samsung) - GibonZiom - 15.03.2011 07:54

Na Windows 7 zaczęło mi czytać nagrane przez inne osoby płyty (CD-Action,Komputer Świat) teraz nie chce mi czytać nagranej przeze mnie płyty i uznaje ją jako czystą.Myślę ,że to wina sterowników,więc proszę o podanie linku do adresu skąd mogę ściągnąć sterowniki lub jakiegoś innego sposobu.


RE: Sterowniki do TSST corp CD/DVDW SH-182M ATA Device (Samsung) - Wajcheusz - 15.03.2011 09:41

Cześć, 1 i podstawowa sprawa, czy nagrałeś płytę jako pojedynczą sesję czy multi ?
Nie wszystkie napędy mają obsługę multi, choć większość nowych już tak, pytanie na jakiej płycie ?
Czy na pewno twoja nagrywarka obsługuje ten typ, ja miałem na dniach przypadek, że chciałem nagrać DVD-R DL, okazało się że jest to nie możliwe, bo mój napęd nagrywa tylko DL ale DVD+R.
Jakim programem ?
Co to znaczy że zaczęło czytać ? wcześniej nie działało ? Może laser już nie daje rady.

Po prostu więcej informacji ...


RE: Sterowniki do TSST corp CD/DVDW SH-182M ATA Device (Samsung) - GibonZiom - 15.03.2011 17:25

Nagrałem na DVD + R programem NERO 7


RE: Sterowniki do TSST corp CD/DVDW SH-182M ATA Device (Samsung) - Wajcheusz - 16.03.2011 16:57

Dalej nie odpowiedziałeś na pytanie ...

Multi sesja ? czy nie ? co z laserem ?