Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z fromatem dysku C - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z fromatem dysku C (/problem-z-fromatem-dysku-c-14675-t)



Problem z fromatem dysku C - Asker - 14.03.2011 12:10

Otóż wczoraj stwierdziłem, iż powinienem sformatować system, gdyż z każdym nowym oprogramowaniem atywirusowym okazywało się, że mam jakiegoś wira :-/ [tak tak - wiem że w przypadku niektórych wirusów nawet to nie pomaga Smutny] Format dokonałem za pomocą płytki "Operating System - Recovery DVD", dla systemu Windows 7 Home Premium, która była dołączona do mojego komputera (Fujitsu) już przy zakupie. Wszystko w porządku, tylko że po sformatowaniu partycji jej ilość wolnego miejsca wynosiła 924,9 z 925 GB. Pytanie brzmi: Czemu po sformatowaniu dysku zostało 100 MB zajętego miejsca??


RE: Problem z fromatem dysku C - stanax - 14.03.2011 19:57

Przejmujesz się 100MB z 947200MB?
To partycja OEM tworzona zawsze przy instalacji systemu operacyjnego. Każdy z nas tak ma Zadowolony


RE: Problem z fromatem dysku C - fourup - 15.03.2011 16:00

A ja tak obrazowo zapytam:
Kupiłem zeszyt 100-kartkowy (200 stronicowy). Na ostatniej stronie napisałem że to mój zeszyt.
Pytanie: ile czystych kartek mi zostało?
Zacieszacz


RE: Problem z fromatem dysku C - Asker - 15.03.2011 16:23

Kartek? 198 Stron? 199
Z tym, że to nie ma związku z tematem, bo byłeś świadom, że piszesz coś w zeszycie ;]
Tak nawiasem mówiąc (Zacieszacz) stanax lepiej wytłumaczył Cwaniak