Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Odzyskanie danych z katalogu publicznego - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Odzyskanie danych z katalogu publicznego (/odzyskanie-danych-z-katalogu-publicznego-14427-t)



Odzyskanie danych z katalogu publicznego - maccam - 02.03.2011 18:56

Witam,
jestem nowy, w razie, gdybym napisał nie do tego działu to proszę o przeniesienie.

Usunąłem przez pomyłkę dane (shift-delete) z katalogu "Publiczny" Zły . Czy można jeszcze je odzyskać?


--
maccam


RE: Odzyskanie danych z katalogu publicznego - Nasa - 02.03.2011 19:26

Da się gdyż, folder Public jest na C:\ zapewne, polecam ten program Klik


RE: Odzyskanie danych z katalogu publicznego - bodziulla - 02.03.2011 22:57

Hej.
Kolega podał link do płatnego programu i praktycznie nic z tym nie zrobisz. Możesz ewentualnie skorzystać z przywracania systemu sprzed daty kiedy to zrobiłeś i powinno pomóc?. Ewentulanie możesz sobie wybrać programy free:
http://www.dobreprogramy.pl/Odzyskiwanie-danych,Kategoria,Windows,86.html

PS. Jeżeli użyjesz programu do odzyskania pod żadnym warunkiem nie instaluj na dysku na którym chcesz odzyskać dane. Możesz ewentualnie instalować na pendriveCwaniak
Pzdr


RE: Odzyskanie danych z katalogu publicznego - Nasa - 03.03.2011 16:26

Program ma wersje trial czyli działa 30 dni myślę że w ciągu 30 Ci się uda ściągnąć dane...


RE: Odzyskanie danych z katalogu publicznego - maccam - 03.03.2011 18:34

(03.03.2011 16:26)Nasa napisał(a):  Program ma wersje trial czyli działa 30 dni myślę że w ciągu 30 Ci się uda ściągnąć dane...
Z tym, że w pierwotnym poście był link do płatnego programu "przyspieszającego" komputer... Który można było zainstalować pod warunkiem wysłania SMS.

Tak czy siak nie dało się. Być może gdyby pogrzebać w zagubionych plikach coś tam by się odnalazło ale w takich do odzyskania "a Vista" nie było nic... Dzięki za chęci.

--
maccam