Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows ultimate 64x a internet i grupa domowa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Windows ultimate 64x a internet i grupa domowa (/windows-ultimate-64x-a-internet-i-grupa-domowa-14339-t)



Windows ultimate 64x a internet i grupa domowa - Kagema - 27.02.2011 19:15

Witam! Jestem nowy na forum i jeśli był już taki temat to proszę o podanie linków. A mianowicie posiadam dwa komputery z 64 bitowymi windowsami 7 ultimata, a problem mam taki, że jeden komputer łączy się z internetem i kablem jest podpięty do drugiego. Udało mi się stworzyć grupę domowa miedzy nimi lecz na obydwu komputerach pokazuje się sieć prywatna niezidentyfikowana. Próbowałem tak jak radzili na różnych forach dodawać wpisy do rejestru itp. ale nic to nie zmieniło. Chciałbym również by drugi komputer miał dostęp do internetu czego za nic nie mogę ustawić. Jestem wyjadaczem XP i tam było wszystko znacznie prostsze:
wybierało się który komputer łączy się bezpośrednio z internetem, czy udostępnić drukarki i to wszystko. Tylko wystarczyło powtórzyć ten sam proces na drugim komputerze. Liczę na pomoc z tymi dwoma problemami.


RE: Windows ultimate 64x a internet i grupa domowa - dhapollo - 27.02.2011 20:38

Witam.

To namieszali ci w głowie na tamtych forachSmutny Robisz wszystko identycznie jak w XP! Grupa domowa nie jest do niczego potrzebna!
Opisy dokładne były zamieszczane sam zamieściłem dwa, a nie zliczę ile koledzy z forumUśmiechnięty