Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
GTA IV - patch 1.0.7.0 nie chce się zainstalować. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: GTA IV - patch 1.0.7.0 nie chce się zainstalować. (/gta-iv-patch-1-0-7-0-nie-chce-sie-zainstalowac-14305-t)



GTA IV - patch 1.0.7.0 nie chce się zainstalować. - pavvel1610 - 26.02.2011 12:54

Tutaj log z błędu:
Kod:
Launching Title Update:  "C: \Users\Admin\Desktop\GTAIV_1.0.7.0_Patch\UpdateTitle.exe" /selflaunch  
Launching:  C: \Users\Admin\Desktop\GTAIV_1.0.7.0_Patch\TitleUpdate.msi ACTION=INSTALL REINSTALLMODE=amus LAUNCHEDVIASETUP=1 APPLICATIONROOTDIRECTORY="G: \gta4\Grand Theft Auto IV" TRANSFORMS=: Instance1 MSINEWINSTANCE=1
Error installing MSI at C: \Users\Admin\Desktop\GTAIV_1.0.7.0_Patch\TitleUpdate.msi HR: 0x80070667
Path:  C: \Users\Admin\Desktop\GTAIV_1.0.7.0_Patch\TitleUpdate.msi
Args:  ACTION=INSTALL LAUNCHEDVIASETUP=1 APPLICATIONROOTDIRECTORY="Ignore" ABORTLOGPATH="C: \ProgramData\Microsoft\GFWLive\Install\Logs\titleupdate.log"
RelaunchFromCmdLine:  
RelaunchFromCmdLine:  
RelaunchFromMSI:  LaunchGTAIV.exe
InstallFolderFromCmdLine:  
InstallFolderFromMSI:  
InstallFolderFromRegkey:  G: \gta4\Grand Theft Auto IV
OriginalProductCode:  
InstallFolderRegkeyProp:  HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV
Failed[/quote]

Próbowałem ściągać różne patcha z różnych źródeł, niestety żaden z nich mi nie pomógł, z patchem 1.0.6.0 miałem podobny problem - tz też nie chciał się zainstalować ale udało mi się w końcu ściągnąć z jakiejś strony go i zainstalować - także obecnie wersja mojej gry to 1.0.6.0. Mam również najnowsze Games for windows live (też miałem problemy żeby zainstalować - musiałem wszystko wywalić i instalować na nowo. )