Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak dzwięku w GTA IV po wgraniu SP1 Windows 7 (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Brak dzwięku w GTA IV po wgraniu SP1 Windows 7 (rozwiązany) (/brak-dzwieku-w-gta-iv-po-wgraniu-sp1-windows-7-rozwiazany-14248-t)



Brak dzwięku w GTA IV po wgraniu SP1 Windows 7 (rozwiązany) - kris86 - 23.02.2011 22:40

Witam
Proszę o pomoc bo po wgraniu Service Packa do Windows 7 z update nie mam głosu w GTA. Co zrobić? Odinstalowałem service packa i dalej to samo. A w winampie itd jest. A do tej pory nie było żadnych problemów....


RE: Brak dzwięku w GTA IV po wgraniu SP1 Windows 7 - kris86 - 24.02.2011 12:11

Problem już rozwiązany. Można zamknąć temat lub usunąćUśmiechnięty


RE: Brak dzwięku w GTA IV po wgraniu SP1 Windows 7 - ihatebuffering - 24.02.2011 23:02

Napisz jak go rozwiązałeś.


RE: Brak dzwięku w GTA IV po wgraniu SP1 Windows 7 - kris86 - 25.02.2011 12:13

Problem był bardzo głupi, bo service pack przestawił mi domyślne urządzenie audio. A mam relateca i sound blastera. Dlatego na winampie miałem dźwięk(winamp ustawiony na sztywno żeby dźwięk był przez sound blastera) Nie wiem czy miało wpływ na rozwiązanie problemu wy instalowanie service packa i aktualizacji pobranych razem z SP1, ale boję się zainstalować ponownieUśmiechnięty


RE: Brak dzwięku w GTA IV po wgraniu SP1 Windows 7 - ihatebuffering - 25.02.2011 17:05

Na pewno powód byłby ten sam gdybyś jeszcze raz zainstalował SP1. Zamykam.