Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Plik lub katalog jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu - Uruchom Program CHDSK - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Plik lub katalog jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu - Uruchom Program CHDSK (/plik-lub-katalog-jest-uszkodzony-i-nie-nadaje-sie-do-odczytu-uruchom-program-chdsk-14247-t)



Plik lub katalog jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu - Uruchom Program CHDSK - R1990 - 23.02.2011 22:07

Witam. Mam taki problem. Mam na swoim laptopie oryginalnego XP. Chciałem zmienić na Win7 Pro 64bit. Ode mnie z uczelni dostałem w ramach programu MSDNAA klucz aktywacyjny i link skąd mogę ściągnąć Windowsa. Ściągnąłem, Programem Ultraiso nagrałem na mp4 i w biosie zmieniłem bootowanie z usb. Wszystko idzie ok, klikam instalacja i wyswietla sie błąd w stylu ''plik lub katalog jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu. Uruchom Program CHDSK'' Nie wiem co robić. Moj procesor to AThlon Ql-64 X2


RE: Plik lub katalog jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu - Uruchom Program CHDSK - Nasa - 23.02.2011 22:56

Ściągnij inny obraz po prostu
Tutaj masz jeszcze podobny problem KLIK


RE: Plik lub katalog jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu - Uruchom Program CHDSK - War_3_ - 23.02.2011 23:35

Ściągnij ponownie obraz i sprawdź rozmiar. Czasami ściąga się z błędami (sam ściągałem z MSDN AA 2 razy zanim poszedł).


RE: Plik lub katalog jest uszkodzony i nie nadaje się do odczytu - Uruchom Program CHDSK - R1990 - 23.02.2011 23:46

Mój Win 7 64bity ma po rozpakowaniu 2,9gb. Myślicie, że może być tak, że nie ściągnęło mi się do końca?