Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany zmiana kompozycji znacznie wydłuża czas ładowania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany zmiana kompozycji znacznie wydłuża czas ładowania (/zmiana-kompozycji-znacznie-wydluza-czas-ladowania-14195-t)



zmiana kompozycji znacznie wydłuża czas ładowania - zaq22 - 22.02.2011 11:11

Witam.
Mam Win7 i kiedy wybiorę dowolną kompozycję z fabrycznych które dał mi Bill czas ładowania Win7 wynosi ok 30 sekund. Wystarczy jednak że zmienię w kompozycji kolor pulpitu na jakiś pełny kolor np. czarny i czas ładowania wydłuża się o ponad 20s. Ekran ładowania zatrzymuje się na Zapraszamy i po lewej stronie kreci się kółko przez 25 sekund (przy fabrycznych kompozycjach kręci się 4s).
Zmiana jednej pierdółki wydłuża czas ładowania o ponad 20s. Czy wy też tak macie ? Zły

---------------------------

Po wykonaniu 20 prób już wiem o co chodzi. Zmiana pulpitu na pełny kolor z opcji kompozycji powoduje wydłużenie czasu logowania o 20s. Jesli jednak chcemy zeby pulpit był dowolnym obrazkiem to wydłuzenia logowania już nie ma. Przypuszczam ze kiedy wybierzemy "pełny kolor" windows za każdym razem w trakcie logowania musi pomysleć jaka jest rozdzielczość ekranu i do niego dokroić pulpit a to mu zajmuje trochę czasu.