Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
SB Audigy SE a Windows 7 - zacinanie dźwięku - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: SB Audigy SE a Windows 7 - zacinanie dźwięku (/sb-audigy-se-a-windows-7-zacinanie-dzwieku-14138-t)



SB Audigy SE a Windows 7 - zacinanie dźwięku - gjrnh - 20.02.2011 21:42

Witam!
Kupiłem 3 dni temu soundblastera audigy se i mam pewien problem mam system operacyjny Windows 7 i podczas np. słuchania muzyki w niektórych momentach dźwięk jakby zwalniał . Jest mi to nie na rękę ponieważ kupiłem tą kartę do nagrywania wokalu i nie da rady na czymś takim teraz . I teraz mam pytanie czy to wina karty czy sterowników czy systemu ? Zainstalowałem kilka wersji sterowników z internetu ponieważ to co jest na płytce nie obsługuje windows'a 7(tryb zgodnosci i uruchom jako administrator nic nie zdziałało) teraz aktualnie mam z driver maxa i dalej to samo nawet próbowałem tych modowanych i nic . Proszę o pomoc ! Z góry dzięki .

P.S przepinałem do obydwu portów PCI . Moja płyta głowna to GIGABYTE EP43-S3L


RE: SB Audigy SE a Windows 7 - zacinanie dźwięku - Mefi100 - 23.02.2011 09:14

Odnalezienie dobrych sterowników creative dla Windows 7 nie jest proste i wymaga zdolności detektywistycznych. Mam ta kartą muzyczną, poszukaj sterownika: SBAX_PCDRV_LB_2_18_0017 i aplikacje:
ALMY_PCVTAPP_LB_1_41_02
CMS5_PCAPP_LB_5_26_02
WAVESTD_PCAPP_LB_7_12_00
Na tym wszystko powinno grać dobrze