Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie wykrywa baterii - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Nie wykrywa baterii (/nie-wykrywa-baterii-14085-t)



Nie wykrywa baterii - Nasa - 19.02.2011 12:48

Witam!
Dzisiaj bawiłem się z komputerem i laptop po jednym uruchomieniu ponownym go wykasował mi sterownik dźwięk, Menadżera Realteka i sterownik baterii. Więc, zainstalował sterownik dźwięku i menadżera, baterię także mam do tego 2 programy easy battery menager i battery life extender, ale żaden z nich nie pokazuje mi poziomu baterii, próbowałem przywrócić oprogramowanie systemowe ale to nic nie dało, pobrałem program do monitorowania baterii, ale on w ogóle nie znajduje baterii. Nie działa przywracanie systemu, także przywracanie rejestru też opisałem to w tym poście POST.
Jeżeli ktoś ma pomysł to niech podpowie. Mój komputer to Samsung R530.


RE: Nie wykrywa baterii - stingear - 19.02.2011 13:06

Spróbuj przy starcie komputera uruchomić naprawę systemu poprzez wciśnięcie F8 i wybranie pozycji z listy. Jeżeli to nie pomoże, a powinno, to pozostaje Ci reinstalacja systemu przez partycję Recovery. Ewentualnym rozwiązaniem jest jeszcze użycie Menadżera urządzeń do reinstalacji driverów baterii. Żeby mieć jednak odpowiedni sterownik, musisz podłączyć ukrytą partycję recovery w Zarządzaniu dyskami. PPM na Komputer -> Zarządzaj. Tam klikasz PPM na partycję Recovery i przypisujesz jej dowolną literę. Potem wchodzisz w Menadżer urządzeń, wybierasz z listy baterię i PPM -> Aktualizuj sterownik i jako lokalizację wskazujesz tą partycję Recovery. Dalej powinno pociągnąć samo i wszystko powinno wrócić do normy. Potem tylko usuwasz literę partycji Recovery i po zabawie.


RE: Nie wykrywa baterii - Nasa - 19.02.2011 13:34

Nie mogę przypisać partycji recovery literki.