Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
sterowniki do modemu Any Data 635WA - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: sterowniki do modemu Any Data 635WA (/sterowniki-do-modemu-any-data-635wa-1376-t)



sterowniki do modemu Any Data 635WA - sliderps - 16.09.2009 16:54

Witam.

Czy sterowniki z Visty pasują do modemu CDMA - Any Data z orange pod Windows 7?
Sytuacja jest taka że potrzebuje zainstalować modem razem z aplikacją na tym systemie i instalacja przechodzi na 3\4 a nast. pasek postępu staje i pokazuje komunikat że instalacja NIE przebiegła pomyślnie.. czy ktoś miał do czynienia z takim problemem?


RE: sterowniki do modemu Any Data 635WA - michalkopytnik - 02.10.2009 18:11

witam,

mam ten sam problem - nie moge zainstalowac modemu anydaty na winodows 7 - mam pobrana wersje niemieckojezyczna chyba rc, co podobno odpowiada Windows 7 ultimate - ale dokladnie sie nie znam. Dzwonilem na linie techniczna do orange i trafilem akurat na konsultanta ktory robi testy roznych wersji siódemki i z tego co mi powiedzial to modem daje sie zainstalowac na Windows 7 home. Nie wiem wiec co robic - nie chce wracac do Visty(juz wole XP), czekac na nowe sterowniki od producenta, czy moze na premiere siodemki - 22 X 2009 - moze po zainstalowaniu finalnej wersji systemu sterownik bedzie kompatybilny?

daj prosze znac jak uda Ci sie cos dowiedziec albo rozwiazac ten problem