Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Program Windows Live i problem z pocztą hotmail - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Program Windows Live i problem z pocztą hotmail (/program-windows-live-i-problem-z-poczta-hotmail-13611-t)



Program Windows Live i problem z pocztą hotmail - piotrek78 - 04.02.2011 19:08

Witam.
Na Win 7HP w komputerze (64bit) i w laptopie (32bit) mam pakiet windows live - używam go od kilku miesięcy.
W programie pocztowym mam konta z o2, wp i hotmail.

Od kilku dni program ściąga i wysyła mi tylko pocztę z o2 i wp a przy hotmail wyskakuje błąd:

Nie można wysłać lub odebrać wiadomości na koncie Hotmail (xxxxxxxxx).

Błąd serwera: 3202
Serwer: 'http://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'
Identyfikator błędu w programie Poczta usługi Windows Live: 0x8DE00005


Poza tym podobny błąd wyskakuje przy synchronizacji kalendarza:

Niestety, nie możemy zsynchronizować Twojego kalendarza, ponieważ usługa kalendarza sieci web jest obecnie niedostępna. Kalendarz zostanie zsynchronizowany, gdy tylko usługa znów będzie dostępna.


Najdziwniejsze jest to że program pocztowy jest zalogowany do windows Live gdyż na górnym pasku pokazuje moje zdjęcie z messengera. Ten sam problem mam w kompie jak i w laptopie.

Zaznaczam że nie mam najmniejszego problemu zalogowania się na hotmail przez przeglądarkę.


RE: Program Windows Live i problem z pocztą hotmail. - slawektor - 04.02.2011 20:09

Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Programy i funkcje, Kliknij w Podstawowe programy Windows Live i Użyj funkcji napraw.


RE: Program Windows Live i problem z pocztą hotmail. - gajos76 - 09.02.2011 13:47

(04.02.2011 20:09)slawektor napisał(a):  Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Programy i funkcje, Kliknij w Podstawowe programy Windows Live i Użyj funkcji napraw.

U mnie to nie pomaga(Vista 64-bit)Zniesmaczony