Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przyczyny długiego czasu instalacji SP1? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Przyczyny długiego czasu instalacji SP1? (/przyczyny-dlugiego-czasu-instalacji-sp1-13554-t)



Przyczyny długiego czasu instalacji SP1? - ckris - 02.02.2011 17:54

Witam,
jak w temacie, jakie mogą przyczyny sporego czasu instalowania dodatku sp1 (instaluje mi się na kompie już z 5h). Doczytałem o 3 typowych problemach z instalacją (nie dotyczy) oraz, że instalacja może potrwać z 2h, ale 5h?

Pozdrawiam.


RE: Przyczyny długiego czasu instalacji SP1? - grzegorz0plonka - 18.02.2011 15:12

Niestety moze byc dziwnie zachowanie dysku twardym. jaki masz model i marka firma?


RE: Przyczyny długiego czasu instalacji SP1? - Oberek0 - 18.03.2011 14:59

(02.02.2011 17:54)ckris napisał(a):  Witam,
jak w temacie, jakie mogą przyczyny sporego czasu instalowania dodatku sp1 (instaluje mi się na kompie już z 5h). Doczytałem o 3 typowych problemach z instalacją (nie dotyczy) oraz, że instalacja może potrwać z 2h, ale 5h?

Pozdrawiam.
witam wybaczcie bo piszę z telefonu. U mnie mija już 4 h instalacji. System (ultimate 64 bit) stawiany wczoraj chodził wyśmienicie. dysk ata hitachi testowany i sprawny. Reszta podzespołów to x2 250 plyta ga-880gm-ud2h pamięc kingston 2gb ddr 3. Będę wdzięczny za jakieś sugestie.