Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Medal of Honor Airborne - problem z instalacją(Rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Medal of Honor Airborne - problem z instalacją(Rozwiązany) (/medal-of-honor-airborne-problem-z-instalacja-rozwiazany-13368-t)



Medal of Honor Airborne - problem z instalacją(Rozwiązany) - maximus1307 - 27.01.2011 17:20

Medal of Honor Airborne - problem z instalacją

Witam,

Chciałem zagrać w Medal of Honor Airborne... niestety....
Uruchamiam instalację, wpisuję kod i.... wyskakuje komunikat aby zainstalować PhysX 7 (w żaden sposób nie mogę tego ominąć,
Tryb zgodności i Uruchomienie jako administrator, nic nie daje.) i na tym koniec.
Dziwne, ponieważ mam zainstalowany PhysX 9.10.0514 i pozostałe gry z serii MoH , cała seria Call of Duty czy też inne nowe gry działają bez zarzutu.
Czy aby zagrać w MoHAirborne muszę usunąć PhysX 9 i zainstalować PhysX 7 ?
Czy w takim przypadku nie wpłynie to negatywnie na inne gry ?

Windows 7 Ultimate x86
AMD Athlon™ II X4 620 Processor
NVIDIA GeForce GT 220 1GB
Memory 4GB


RE: Medal of Honor Airborne - problem z instalacją - stingear - 27.01.2011 17:50

Gra oryginalna?


RE: Medal of Honor Airborne - problem z instalacją - maximus1307 - 27.01.2011 18:36

Niestety..... obraz utworzony przez PROPHET.


RE: Medal of Honor Airborne - problem z instalacją - stingear - 28.01.2011 00:31

Na forum nie wspieramy piractwa, a najprawdopodobniej masz walnięty obraz płyty.


RE: Medal of Honor Airborne - problem z instalacją - maximus1307 - 28.01.2011 03:07

Rozumiem i dzięki. Odpuszczam sobie tą grę.