Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Uparty przycisk start - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Uparty przycisk start (/uparty-przycisk-start-13035-t)



Uparty przycisk start - beabea - 15.01.2011 19:58

Chciałam zmienić sobie wygląd przycisku start. Pobrałam jakiś mały, służący do tego właśnie celu programik (nie pamiętam nazwy) i przycisk został zmieniony. Niestety później przeniosłam ów program (był w wersji portable) z pulpitu do folderu na dysku C i przestał działać. Nie mogąc go naprawić usunęłam program z komputera i pobrałam Windows 7 Start Orb Configuration. Ten działał pięknie przez kilka tygodni po czym nagle, z nieznanych przyczyn odmówił współpracy i przycisk znów powrócił do oryginalnego wyglądu. Jak można rozwiązać ten problem?


RE: Uparty przycisk start - dyzio2 - 15.01.2011 20:04

Sunrise Seven ma odpowiednią funkcję do tego.


RE: Uparty przycisk start - dziki314 - 15.01.2011 20:22

Windows 7 Start Button Changer.Cwaniak


RE: Uparty przycisk start - beabea - 15.01.2011 20:48

O właśnie to ten Windows 7 Start Button Changer miałam na początku i się popsuł a Sunrise Seven nie chcę bo ten program ma mnóstwo nie potrzebnych mi funkcji a ja chcę tylko zmienić ten przycisk. Poza tym już go kiedyś miałam i musiałam robić reinstalację bo mi wszystko zepsuł.
Mimo wszystko pobrałam i spróbowałam ponownie użyć Windows 7 Start Button Changer. O dziwo zadziałał. Ciekawe tylko na jak długo. Mam nadzieję, że już się nie zepsuje. Nie wiem tylko dlaczego KIS twierdzi, że ten program działa podobnie do keyloggera. Trochę mnie to zmartwiło.