Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak zmienić styl klasyczny w Windows 7 na inny? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Jak zmienić styl klasyczny w Windows 7 na inny? (/jak-zmienic-styl-klasyczny-w-windows-7-na-inny-12972-t)



Jak zmienić styl klasyczny w Windows 7 na inny? - Justine - 13.01.2011 13:51

Witam, mam Win 7 home premium, zainstalowałam kompozycję Vista inspirat ultimate i zmienił się pasek menu, wszystkie menu i okna na styl klasyczny Windows i nie mogę ustawić żeby było z powrotem tak jak na początku. nie mogę znaleźć ustawień gdzie wybiera się styl. w win XP wiem gdzie to jest a tu nie mogę znaleźć. chodzi też o to że wcześniej okna były tak jakby półprzezroczyste a teraz są jak w starym Windowsie. odinstalowałam już tamtą kompozycję, zresetowałam kompa i nic to nie dało. proszę o pomoc i z góry dziękuję.


RE: Jak zmienić styl klasyczny w Windows 7 na inny? - Portator - 13.01.2011 15:52

Witam. Na pulpicie > prawy przycisk myszy > personalizacja. Tutaj zmienisz kompozycję i inne ustawienia wyglądu.
Można też przez panel sterowania > Personalizacja


RE: Jak zmienić styl klasyczny w Windows 7 na inny? - dziki314 - 13.01.2011 17:42

Po pierwsze kto instaluje program Vista inspirat ultimate przeznaczony do systemu Windows XP.Zadowolony
Po drugie pozostaje ci przywrócić system przed instalacją danego programu może wróci ci do normy wygląd.Zacieszacz
Poczytaj do czego służy dany program. http://Vista.bajo.pl/download,plik,3362,Vista,inspirat,ultimate,2,1.0.html
To będzie dla ciebie nauczka że najpierw się czyta do jakiego systemu operacyjnego jest dany program.Cwaniak


RE: Jak zmienić styl klasyczny w Windows 7 na inny? - adel - 14.01.2011 19:04

i jak udało Ci się ? ja zrobiłam tak samo w moim lapku :/


RE: Jak zmienić styl klasyczny w Windows 7 na inny? - Portator - 15.01.2011 07:43

(14.01.2011 19:04)adel napisał(a):  i jak udało Ci się ? ja zrobiłam tak samo w moim lapku :/

Przeczytaj odpowiedź w założonym przez Ciebie wątku.


RE: Jak zmienić styl klasyczny w Windows 7 na inny? - Justine - 19.01.2011 10:47

po pierwsze instalowałam kompozycję na Win 7 która była dla win XP, nie wiem czemu nie pomyślałam, żeby poszukać czegoś innego, po drugie w personalizacjach nic nie mogłam ustawić, nie było żadnych opcji wyboru jeśli chodzi o wygląd okna, wszystko co było do zmiany to kolor ale styl dalej był klasyczny a ja chciałam znowu mieć przezroczyste okna, po trzecie uruchomiłam recovera i wróciłam do kopii zapasowejUśmiechnięty cieszę się tylko że ją zrobiłam wcześniej bo zawsze usuwałam Uśmiechnięty