Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nieprawidłowy klucz zabezpieczeń przy połączeniu przez Wi-Fi - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Nieprawidłowy klucz zabezpieczeń przy połączeniu przez Wi-Fi (/nieprawidlowy-klucz-zabezpieczen-przy-polaczeniu-przez-wi-fi-12970-t)



Nieprawidłowy klucz zabezpieczeń przy połączeniu przez Wi-Fi - Nigga - 13.01.2011 12:54

Witam.

Jestem tu pierwszy raz, ale liczę na pomoc.

Szukałem na necie, ale nic nie mogę znaleźć. Już ręce mi opadają

Otóż, mam laptopa Asus K50ab (oryginalnie Vista) lecz zainstalowałem Win7. Płyta Asusa ze sterownikami mówi ze to jest do Visty i wyskakuje błąd. Więc nic z tej płyty nie jest wgrane. Gdy łączę się przez WiFi, wpisuję hasło to po chwili jest napisane, ze nieprawidłowy klucz zabezpieczeń. I tak za każdym razem. Kiedyś po reinstalu Visty tez był taki problem. Teraz instalowałem z 3 różne stery, ale dalej nic. I nie działa Fn+regulacja głośników.
Proszę o pomoc.


RE: Nieprawidłowy klucz zabezpieczeń przy połączeniu przez Wi-Fi - ihatebuffering - 13.01.2011 14:40

Pamiętasz jak rozwiązałeś problem na Viście? Na pewno wpisujesz prawidłowe hasło? Capslock/polskie znaki itp. Jeśli chodzi o sterowniki, to możesz spróbować zainstalować te od Visty w trybie zgodności. PPM na ikonce setup.exe, właściwości, zakładka zgodność, z listy wybierz Vistę i zaznacz "uruchom jako administrator" i OK. Możesz też skorzystać z programów do automatycznego wyszukiwania sterowników np:
Szukanie i aktualizacja sterowników oraz identyfikacja sprzętu (porada)
Wyszukiwanie sterowników (tutorial)


RE: Nieprawidłowy klucz zabezpieczeń przy połączeniu przez Wi-Fi - andrew-jar - 13.01.2011 15:06

Witam
To że masz płytkę ze sterami pod Vistę nie znaczy że Asus nie ma wsparcia pod Windows 7.
Jako dowód podam, że na stronie Asusa pod Twój model są sterowniki pod Windows 7 zarówno 32 jak i 64 bitowe.
Link do strony producenta.
Pobierz i zainstaluj a na 100 % wszystko będzie ładnie chodzić.
Pozdrawiam


RE: Nieprawidłowy klucz zabezpieczeń przy połączeniu przez Wi-Fi - Nigga - 13.01.2011 15:43

Tego sterownika co pomógł przy Viście uruchomiłem, ale to nic nie dało.
A pobierałem stery ze strony producenta z zakładki LAN, również nie pomogły.


RE: Nieprawidłowy klucz zabezpieczeń przy połączeniu przez Wi-Fi - andrew-jar - 15.01.2011 10:42

Witam
Czy zainstalowałeś driver chipsetu? (zainstaluj sterowniki oferowane przez producenta sprzętu).
Co do łączenia przez sieć bezprzewodową, czy masz router?, sprawdź klucz ewentualnie zmień go na inny.

Pozdrawiam