Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jaką kartę dzwiękową kupić? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Jaką kartę dzwiękową kupić? (/jaka-karte-dzwiekowa-kupic-12890-t)



Jaką kartę dzwiękową kupić? - karol2507 - 10.01.2011 16:34

Witam was serdecznieCwaniak. Nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam tylko pytanie bo używałem karty dzwiękowej USB 2.1 lecz kiedyś trzeba kupić coś lepszego i kupiłem zestaw 5.1 ale mam taki problem bo ta zbukowata karta USB tego nie obsłuży i kupiłem już 3 różne karty lecz żadna nie działa bo nie ma podpisów cyfrowych i powiedzcie mi jaką najlepiej kupić kartę. mam Windows 7 64 bit.
Z góry dzięki i czekam na odpowiedziCwaniak


RE: Jaką kartę dzwiękową kupić? - dziki314 - 10.01.2011 22:15

Może trochę nie na temat,czy jesteś melomanem bo jak nie to nie wiem po co ci karta na slota.Zacieszacz


RE: Jaką kartę dzwiękową kupić? - krzychowsky - 11.01.2011 16:57

Zależy jaką kwotę chcesz przeznaczyć na tą karte. Ja bym polecił x-fi Xtreme Gamer do 300 zł lub x-fi Xtreme Audio w troche niższej cenie.


RE: Jaką kartę dzwiękową kupić? - ihatebuffering - 11.01.2011 17:05

Ja nie polecę żadnej karty firmy Creative na Windows 7 i Vistę Uśmiechnięty Jakie kupiłeś karty? Na pewno coś się da z tym zrobić.


RE: Jaką kartę dzwiękową kupić? - krzychowsky - 11.01.2011 18:19

A mógłbym wiedzieć, czemu nie polecasz? To jaką polecisz na Windows 7 lub Viste? Taka do 250-300 zł.


RE: Jaką kartę dzwiękową kupić? - ihatebuffering - 11.01.2011 19:11

Za dużo się naczytałem opinii o sterownikach do kart Creative. Ogólnie nie trawię sprzętu tej firmy, dla mnie to tandeta. Za słaby na audiofilski, za drogi by być opłacalny, typowy marketowy sprzęt dla mnie. Ale to moje zdanie. Zamiast kart Creativa kupiłbym jakiegoś Asus Xonar. I jeszcze odgrzewanie kotletów przez Creative jest najlepszeZacieszacz Na takim samym procku x-fi zrobili chyba z kilkanaście kart, zmienili tylko wygląd obudowy/pcb i nowsze sterowniki. Były takie sytuacje, że karta o połowę tańsza od drugiej, stała się tą samo po instalacji modowanych sterowników. Xonary też podobno mają problemy ze sterami, ale mniejsze niż X-fi i Sound Blastery itp.


RE: Jaką kartę dzwiękową kupić? - krzychowsky - 11.01.2011 19:22

Więc jaką karte, byś polecił koledze i mi na Windows 7 ?