Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja Win7 na Win7 MACBOOK - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Instalacja Win7 na Win7 MACBOOK (/instalacja-win7-na-win7-macbook-12866-t)



Instalacja Win7 na Win7 MACBOOK - thebartshow - 09.01.2011 22:56

Witam!
Otóż mam specyficzny problem. Pozbyłem się na moim Macbook'u MAC OS X i zamieniłem na Windows 7. Oczywiście nie słuchając rad innych pozbyłem się Maca i została mi sama Winda. Z czasem system się zawalił i obecnie strasznie muli do tego doszły problemy z wifi. Teraz mam problem: wcześniej gdy miałem oryginalny system Mac użyłem BootCamp'a natomiast teraz pod Win7 to narzędzie wydaje się zbędne. Wie może ktoś jak się do tego zabrać. Czy instalacja w takim wypadku nie różni się od zwykłej na normalnym PC?
Czy jakieś funkcje mogę stracić ?


RE: Instalacja Win7 na Win7 MACBOOK - martin1984r - 09.01.2011 23:40

Z tego co mi się wydaje to instalujesz jak normalnym pc, formatujesz partycje BootCamp przy instalacji, następnie jak juz się uruchomi pulpit systemu Windows 7 to odpalasz mac os, przechodzisz do folderu bootcamp i odpalasz z tego poziomu setup.exe, następnie potwierdzasz aż do momentu jak będzie chciał się zresetować i uruchomić ponownie. Po tym większość sprzętu powinno działać pod Windowsem 7.