Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Nowy pasek zadań Windows 7 - zdjęcia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Nowy pasek zadań Windows 7 - zdjęcia (/nowy-pasek-zadan-windows-7-zdjecia-128-t)

Strony: 1 2


RE: Nowy pasek zadań Windows 7 - zdjęcia - Batorun - 30.01.2011 23:22

Super, tylko czasami pokazuje tylko ikonki uruchomionej aplikacji, zamiast pokazania, co się w niej dzieje. Też tak macie?


RE: Nowy pasek zadań Windows 7 - zdjęcia - Raizo - 01.02.2011 11:33

Bardzo użyteczne to jest ale czasami zawodzi. : )


RE: Nowy pasek zadań Windows 7 - zdjęcia - ihatebuffering - 01.02.2011 22:27

Może to zależy od aplikacji, bo ja jakoś tego nie zaobserwowałem.


RE: Nowy pasek zadań Windows 7 - zdjęcia - stingear - 01.02.2011 22:46

To zależne od aplikacji. Też tak mam z niektórymi aplikacjami, ale bardzo rzadko. np Winamp, jak masz skin typu modern, to i tak w podglądzie wyświetli Ci się w stylu Classic.
Pozatym świetna rzecz, to pasek postępu w miniaturach paska. Jak się coś kopiuje, przenosi to ikona pokrywa się zielonym paskiem postępu, tak samo jak pobieram coś przez Operę. Fajna rzecz to też Aero Shake, dzięki której poprzez "potrząśnięcie" jednego okna pozostałe otwarte zostaną zminimalizowane do paska, a po ponownym "potrząśnięciu" przywrócone.


RE: Nowy pasek zadań Windows 7 - zdjęcia - ihatebuffering - 01.02.2011 22:53

No, ogólnie jakiś postęp w interfejsie jest. Bo Vista i XP dużo się nie różniły, praktycznie tylko przeźroczystość.


RE: Nowy pasek zadań Windows 7 - zdjęcia - Batorun - 02.02.2011 13:30

Jeszcze jedna ciekawa rzecz, jako, że Windows Live Messenger jest od Windows'a, to w Windows'ie 7 poprzez te paski zadań można sobie ustawić status na MSN bez wchodzenia do aplikacji.