Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Przeniesienie Dokumentów do folderu "Użytkownicy" (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Przeniesienie Dokumentów do folderu "Użytkownicy" (rozwiązany) (/przeniesienie-dokumentow-do-folderu-uzytkownicy-rozwiazany-12777-t)



Przeniesienie Dokumentów do folderu "Użytkownicy" (rozwiązany) - Yaggar - 06.01.2011 14:22

Witam

Od instalacji Windows 7 mam 3 partycje - jedna dla systemu i programów, druga dla dokumentów, trzecia dla downloadu. Chciałbym usunąć partycję Dokumentów i wszystko z niej przenieść tam gdzie powinno domyślnie być - do C:/Użytkownicy. Tak jak powinno byś świeżo po instalacji. Jednak kiedy wchodzę w właściwości biblioteki i klikam "Przywróć domyślne" biblioteka jest przywracana na partycję D:, tak jakby to było standardowe ustawienie Windowsa. Chcę, żeby Windows - jak i programy, które na nim potem instaluję - raz na zawsze zapamiętał, że Dokumenty mają być w folderze Użytkownicy. Jest to dla mnie problemem, ponieważ chciałem pograć w Mass Effect, a ta gra - obojętnie który folder ustawię w Bibliotece - zapisuje pliki na partycji D:. Jak to zmienić?


RE: Przeniesienie Dokumentów do folderu "Użytkownicy" - peciaq - 06.01.2011 14:24

Może po prostu przenieś te dokumenty i usuń partycję, wtedy powinno się automatycznie przywrócić do domyślnej lokalizacji.


RE: Przeniesienie Dokumentów do folderu "Użytkownicy" - Yaggar - 06.01.2011 15:10

Zrobiłem jak mówiłeś - przeniosłem wszystkie pliki do "Użytkownicy" i skasowałem partycję. Teraz nie mogę otworzyć absolutnie żadnego folderu - gdy klikam w starcie na Bibliotekę, albo na Mój komputer po chwili wyskaskuje okienko błędu explorer.exe 'Wykonanie serwera nie powiodło się". Teraz jestem w kropce, bo nawet gdybym chciał od nowa Windowsa zainstalować to mogę sobie kopii dokumentów zrobić, bo nie mogę wejść w ich folder....


RE: Przeniesienie Dokumentów do folderu "Użytkownicy" - peciaq - 06.01.2011 15:41

Ciekawe. Wybacz, u mnie działało, nie wiedziałem że to się tak skończy, a miałem niemal identyczny problem, tylko ilość partycji się różniła.
Czyli nie możesz w ogóle otworzyć eksplorera, tak? I jesteś pewien że na tej usuniętej partycji nie było żadnych składników systemowych?


RE: Przeniesienie Dokumentów do folderu "Użytkownicy" - Yaggar - 06.01.2011 15:48

ok, rozwiązane

Pomogło mi http://programming.torensma.net/2010/05/windows-7-explorer-exe-server-execution-failed/


RE: Przeniesienie Dokumentów do folderu "Użytkownicy" - peciaq - 06.01.2011 16:02

No dobra, to temat do zamknięcia.