Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows 7 - problem z dużymi ikonami w pasku narzędzi (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows 7 - problem z dużymi ikonami w pasku narzędzi (rozwiązany) (/windows-7-problem-z-duzymi-ikonami-w-pasku-narzedzi-rozwiazany-12765-t)



Windows 7 - problem z dużymi ikonami w pasku narzędzi (rozwiązany) - lugi92 - 06.01.2011 00:31

Witam, mam następujący problem. Od zainstalowania Windowsa kilka dni temu musiałem grać jakiś niepożądany rejestr, który zlikwidował mi podgląd folderów. Zamiast dużych ikon wyskakują mi małe. Dołączam screen jak to wygląda:

[Obrazek: 54645645.jpg]

Proszę o pomoc w przywróceniu pierwotnych dużych ikon.

Dziękuje z góry, pozdrawiam.


RE: Windows 7 - problem z dużymi ikonami w pasku narzędzi - thermalfake - 06.01.2011 01:16

Opcje folderów, zakładka widok, opcja przywróć domyślne


RE: Windows 7 - problem z dużymi ikonami w pasku narzędzi - lugi92 - 06.01.2011 01:33

zresetować komputer? bo jak to zrobiłem to niestety ale nic nie pomogło nadal mam to samo


RE: Windows 7 - problem z dużymi ikonami w pasku narzędzi - lugi92 - 06.01.2011 15:54

Problem rozwiązany. Miałem ustawioną inna skórkę niż areo a tylko na niej działa to.