Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows nie przechodzi w stan hibernacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows nie przechodzi w stan hibernacji (/windows-nie-przechodzi-w-stan-hibernacji-12688-t)



Windows nie przechodzi w stan hibernacji - Pawel.72 - 03.01.2011 20:46

Witam, napotkałem olbrzymi problem i nie mam żadnego pojęcia, jak go rozwiązać. Otóż, jak napisałem w temacie, mój komputer nie chce przejść w stan hibernacji. Po naciśnięciu przycisku 'hibernacja' komputer przechodzi w ten stan tylko na dosłownie sekundę (a może nawet wcale, tylko ekran się wyłącza) , po czym od razu ponownie się włącza, bez naciskania żadnego przycisku na klawiaturze lub myszce, po czym pojawia się ekran wyboru użytkownika. Dlaczego ten problem występuje? Jak można go rozwiązać?
Z góry dziękuję bardzo za wszelką pomoc.


RE: Windows nie przechodzi w stan hibernacji - peciaq - 03.01.2011 20:49

Sprawdź ustawienia zarządzania energią. Może gdzieś jest ustawione że nie ma hibernować, albo nie zauważyłeś że ma przechodzić na chwilkę tylko czy coś takiego.


RE: Windows nie przechodzi w stan hibernacji - andrew-jar - 03.01.2011 20:51

Panel sterowania\Opcje zasilania i tam po lewej w menu masz :
"Zmień moment przejścia komputera w tryb uśpienia" - dokonaj zmian, zapisz ustawienia.

Pozdrawiam


RE: Windows nie przechodzi w stan hibernacji - peciaq - 03.01.2011 20:53

To właśnie miałem na myśli, tylko nie umiem tak mądrze pisać Uśmiechnięty
Pozdrawiam Zadowolony


RE: Windows nie przechodzi w stan hibernacji - Pawel.72 - 03.01.2011 21:12

Niestety, ale to nie działa. Przycisk 'hibernacja' działa tak jakby jak 'przełącz użytkownika'. Z tym, że ja jestem jedynym użytkownikiem.


RE: Windows nie przechodzi w stan hibernacji - martin1984r - 04.01.2011 23:00

Masz może klawiaturę lub myszkę bezprzewodową , kartę sieciową z której też korzystasz, w menadżerze urządzeń we właściwościach z tych urządzeń w zakładce Zarządzanie energią masz pewnie zaznaczone "Zezwalaj temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera".