Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Zapora systemowa - problem z dodaniem programu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Zapora systemowa - problem z dodaniem programu (/zapora-systemowa-problem-z-dodaniem-programu-1256-t)



Zapora systemowa - problem z dodaniem programu - SGhost - 05.09.2009 07:41

Więc tak mam problem z jednym programem (everest), używam tego programu do wyświetlania osd z informacjami temp itd, mam go w autostartcie, ale za każdym razem po starcie systemu zapora pyta o to samo, daję tak i tak w kółko. Zrobiłem więc regułe, dodałem program ręcznie i zaznaczyłem kwadraciki jednak w niczym to nie pomogło. Nie chcę jej wyłączać, ani zmieniać ustawień, chce po prostu dodać program. Ma ktoś jakiś sprytny patent na niezrównoważoną zaporę Cwaniak ?


RE: Zapora systemowa problem z dodaniem programu - Skymad - 05.09.2009 15:02

U mnie było identycznie - wyłączyłem całkowicie UAC i jest ok, nie woła przy starcie.


RE: Zapora systemowa - problem z dodaniem programu - SGhost - 05.09.2009 18:22

Ja też się wkurzyłem i zainstalowałem comodo (używałem na XP) i wyłączyłem systemowego i tak samo kontrole użytkownika na minimum bo strasznie upierdliwa Cwaniak