Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dziwna sytuacja z dyskami - czy to może tak być? :) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Dziwna sytuacja z dyskami - czy to może tak być? :) (/dziwna-sytuacja-z-dyskami-czy-to-moze-tak-byc-12433-t)



Dziwna sytuacja z dyskami - czy to może tak być? :) - Avenume - 25.12.2010 23:04

Witam, witam. Mam małą prośbę - rzućcie na to okiem, jestem ciekawy, czy to może tak być.
[Obrazek: ic1hzk.jpg]
Czy to może tak zostać, czy mam coś zmienić? System jest zainstalowany na dysku 01 a miejsce zastrzeżone przez system jest na dysku 0... Coś sknociłem podczas formata i jestem ciekawy, czy mogę przez to stracić na wydajności, czy tez zamulić sobie komputer. Pozdrawiam i dziękuję za odp. Wesołych. Uśmiechnięty


RE: Dziwna sytuacja z dyskami - czy to może tak być? :) - thermalfake - 26.12.2010 01:35

Lekkie przeoczenie podczas partycjonowania przy stawianiu systemu. Ale nie ma się co przejmować bo partycja zastrzeżona posiada narzędzia do odzyskiwania systemu (nie mylić z kopią bo to trzeba robić osobno). Na wydajność systemu to nie wpłynie.