Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z hasłem administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Problem z hasłem administratora (/problem-z-haslem-administratora-12367-t)



Problem z hasłem administratora - pawelspeed - 22.12.2010 21:00

Witaam,
Kupiłem dzis nowego laptopa samsunga i był zainstalowany windows. Jak utowrzyłem swoj profil to jestem jako uzytkownik standardowy. Nic nie chce się zainstalować, bo wszędzie wymagane jest haslo administratora(Aby kontynuowac wpisz haslło administratora, a następnie nacisnij Tak. Gdzie mam teraz wpisac np hasło, no i nic nie idzie zrobic i dostepna jest tylko funkcja NIE ),Idzie je jakos usunąc. Probowałem juz z wierszem polecen i tam chciałem zmienic haslo. Nie wiem co robic. Pomocy ;p


RE: Problem z hasłem administratora - f0rest! - 22.12.2010 21:53

Uruchom-CMD- net user administrator /active:Yes i zaloguj się na konto i spróbuj ,jeśli będzie hasło do Administratora i nie będziesz go znał to z jakiegoś konta z uprawnieniami administratora w CMD net user Administrator X gdzie X podaj swoje hasło np net user Administrator forum i forum to hasło


RE: Problem z hasłem administratora - pawelspeed - 22.12.2010 21:59

odmowa dostępu ; / nic nie moge zainstalowac i zrobic bez zgody admina ; /


RE: Problem z hasłem administratora - thermalfake - 22.12.2010 22:08

Jeszcze raz po kolei. Coś masz pokićkane. Przy zainstalowanym systemie domyślnie zawsze masz najpierw ustawione konto administratora.
Najprościej wykonaj recovery. Klawisz F4 Samsung recovery solution. I po kolei bez nerwów przejdź przez kolejne etapy przywracania. Nie zapomnij o zgraniu systemu na nośnik.

Coś jeszcze
http://windows7forum.pl/jak-uaktywnic-konto-administratora-windows-oraz-windows-Vista-t-3227.html


RE: Problem z hasłem administratora - pawelspeed - 22.12.2010 22:15

Chce np zainstalowac skype, i wyswietla sie takie onieko jak w viscie albo 7 do instalaci czy sie zgadasz czy nie. I tam mam napisane aby kontynuowac wpisz hasło administratora,i nacisnij ok. No i nawet jak sprobuje uruchom jako administrator to jest to samo. Nawet gg nie idzie zaisnalowac, do wszysstkiego jest potrzebne hasło. Na poczatku troche poczytałem i ta wierszem polecen i wpisywałem tam user administrot ..... i wpisywałem hasło , powtorzyłem no i eneter i odmowa dostepu ; / Nie wiem co robic
Na pulpicie mam taki program Samsung Receovery Solution i gdy go włacze komunikat : You do not have the authority yp use samsung recovery solution. Plese login with administrator account and run samsung recovery solution


RE: Problem z hasłem administratora - thermalfake - 22.12.2010 22:24

funkcyjny f4 przy starcie sprzetu


RE: Problem z hasłem administratora - pawelspeed - 22.12.2010 22:28

Podaj mi swoj numer gg i napisze co wyszło z tego