Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Przerwana instalacja (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Przerwana instalacja (rozwiązany) (/przerwana-instalacja-rozwiazany-12249-t)



Przerwana instalacja (rozwiązany) - sci123 - 18.12.2010 17:50

Zły:@Mam problem, a mianowicie tak: instaluje sobie Win 7 jest już kończenie instalacji a mój brat wyłączył mi laptopa. jak włączyłem to wyskoczyło okienko "Napotkano błąd lub instalacja została przerwana. Po wciśnięciu OK komputer zostanie uruchomiony ponownie i zostanie wznowiona instalacja". Mniej więcej tak. Za każdym razem jak wciskam OK to restartuje mi się komputer i odnowa wszystko. Jest że włącza usługi instalatora i to okienko wyskakuje. Co mam zrobić POMOCY. Nie mogę korzystać laptopa.ZłyZły


RE: Przerwana instalacja - andrew-jar - 18.12.2010 17:54

Witam
A po restarcie masz włożoną płytkę do napędu? i ustawione bootowanie na napęd optyczny?.

Pozdrawiam


RE: Przerwana instalacja - sci123 - 18.12.2010 17:59

Płytka jest. To drugie nie wiem. Ale nic nie robiłe tylko niacisnąłem Ok bo myślałem żę będzie kontynuowało jak byś mógł to wytłumacz tu co i jak albo napisz mi na gg ( *). Pomocy!!


RE: Przerwana instalacja - thermalfake - 18.12.2010 21:53

Zrób instalkę raz jeszcze. Jak z nośnika to:
Ustaw bootowanie z napędu pod biosem lub jeśli jest klawisz z którego możemy wybrać urządzenie do startu to wduś go i wybierz napęd.
W managerze dysku usuń stare partycje i załóż ponownie.
Zainstaluj do końca i daj bratu po łapach niech się nauczy na następny raz. Uśmiechnięty
Jak z recovery, uruchom z klawisza przewidzianego zdefiniowanego przez producenta (instrukcja lub plansza bios) i postępuj zgodnie do końca.


RE: Przerwana instalacja - sci123 - 19.12.2010 18:18

Nie da się zrobić tej instalacji od nowa. Jak usunąć partycje i zrobić nowe ? A brat tak doastał po łapach że aż...


RE: Przerwana instalacja - andrew-jar - 19.12.2010 21:05

Witam
Uruchom komputer z płytki instalacyjnej systemu i podczas wyboru dysków/ partycji masz opcje, gdzie możesz wykonać operacje na partycjach.
[Obrazek: 7580b30f31bf9acb.jpg]


Pozdrawiam


RE: Przerwana instalacja - f0rest! - 19.12.2010 22:20

Następnie zaznacz partycję gdzie chcesz zainstalować system i daj format po sformatowaniu zaznacz ponownie partycję i kliknij dalej i zamknij brata gdzie indziej Uśmiechnięty


RE: Przerwana instalacja - sci123 - 19.12.2010 22:54

Problem rozwiązany. Brata wyśle do wojska albo coś w ten deseń. A może do piwnicy... zastanowie się nad tym.
Dziękuję wszystkim. KozakKozak