Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
AlaunchX - włącza się przy każdym uruchomieniu systemu, choć nie działa poprawnie - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: AlaunchX - włącza się przy każdym uruchomieniu systemu, choć nie działa poprawnie (/alaunchx-wlacza-sie-przy-kazdym-uruchomieniu-systemu-choc-nie-dziala-poprawnie-12248-t)



AlaunchX - włącza się przy każdym uruchomieniu systemu, choć nie działa poprawnie - zumun - 18.12.2010 17:46

Witam,
mam pewien uciążliwy problem. Otóż niedawno coś działo się z dyskiem twardym (nie wiem co) i trzeba było wymienić czy coś w ten deseń. Bądź co bądź, mam już Win7 od nowa po naprawie gwarancyjnej, ale od tego czasu (ze dwa tygodnie) przy każdym uruchomieniu systemu uruchamia się program ,,AlaunchX" albo ,,Acer GAIA AlaunchX". Daję zdjęcie(chodzi o to małe okienko na dole, menedżer zadań włączyłem, bo pokazuje on inną nazwę):
[Obrazek: 14465541.png]
Bardzo mnie to denerwuje bo zawsze to wyłączam (raz pomyślałem że poczekam, to może się zainstaluje, a komputer był włączony przez dwa dni, bo ponownie ściągałem CoD przez Steama, ale to okienko dalej było). Nie wiem czy da się coś zrobić żeby się nie pojawiało. Z góry dzięki.
zumun
PS mój komputer to Packard bell NV74, Windows 7 Home premium.


RE: AlaunchX - włącza się przy każdym uruchomieniu systemu, choć nie działa poprawnie - andrew-jar - 18.12.2010 17:51

Witam
Wyłącz dziadostwo z autostartu. Czyli - msconfig/ uruchamianie, odszukaj wpis i odznacz go.
Pozdrawiam