Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Zmiana wersji językowej w Windows 7 Starter lub Home (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Zmiana wersji językowej w Windows 7 Starter lub Home (rozwiązany) (/zmiana-wersji-jezykowej-w-windows-7-starter-lub-home-rozwiazany-12134-t)



Zmiana wersji językowej w Windows 7 Starter lub Home (rozwiązany) - Akino - 15.12.2010 01:23

Witam,
Do tej pory na różnych forach pytano głównie o "spolszczenia" systemu Windows. Ja mam problem dokładnie odwrotny - czy można zamienić Windows 7 (Starter lub Home) z wersji polskiej na angielską? W wersji Ultimate sprawa jest prosta, ale tańsze systemy z tego co wiem nie oferują takiej możliwości. Bardzo trudno jest zaś kupić w Polsce konkretny komputer z angielskim systemem operacyjnym lub w ogóle bez systemu Windows. Nie uśmiecha mi się zaś płacić za system dwukrotnie - raz za polski preinstalowany tylko po to, żeby go natychmiast skasować i później drugi nowy, angielski...

Czy ktoś ma może pomysł, jak ten problem rozwiązać?


RE: Wersja językowa Win7 - War_3_ - 15.12.2010 08:16

Oficjalnie nie ma takiej możliwości. W praktyce nie próbowałem, ale myślę, że starter jest zbyt okrojony na takie modyfikacje.
Jest na forum poradnik jak zmienić język w Home Premium więc i do startera mogłoby to się udać.


RE: Zmiana wersji językowej w Windows 7 Starter lub Home - stingear - 15.12.2010 12:51

Co do komputerów bez systemu, masa ASUS'ów jest do kupienia bez systemu, poza tym wybór jest bardzo duży, nie trudno kupić kompa bez systemu, jeżeli oczywiście bierzesz pod uwagę sklepy inne niż Vobis, Avans, Media Expert, Media Markt, itp. Wejdź na [urln=www.ceneo.pl]Ceneo.pl[/urln] i tam sprawdź. Masa komputerów zarówno bez systemu, jak i z angielską wersją. Tu link do listy laptopów bez systemu: [urln=http://www.ceneo.pl/Laptopy;017Bez_systemu_P8-250094.htm]KLIK[/urln].