Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sterowniki do karty graficznej ATI Radeon HD5470 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Sterowniki do karty graficznej ATI Radeon HD5470 (/sterowniki-do-karty-graficznej-ati-radeon-hd5470-12098-t)



Sterowniki do karty graficznej ATI Radeon HD5470 - liwius - 13.12.2010 21:38

Witam.
Jestem nowy na tym forum, może dlatego że z komputerami nie mam wiele do czynienia, a porada fachowców będzie mi potrzebna.
A więc mój problem wygląda tak: wczoraj zakupiłem laptor ASUS X52JE , który ma kartę graficzną ATI Radeon HD5470. I właśnie , chciałem ściągnąć do niego sterowniki , jednak na stronie ASUSa nie ma takiej karty graficznej (albo nie znalazłem,jednak spędziłem nad tym sporo czasu). Próbowałem również ściągnąć je ze strony ati.adm.com jednak tam wchodząc w zakładkę sterowników do kart wyskakiwał mi błąd (jakby nie czytało strony). I właśnie moja prośba do państwa jest następująca: jak ściągnąć te sterowniki/skąd ?. I drugie pytanie, jakie sterowniki będą mi jeszcze potrzebne do ściągnięcia? (karta dźwiękowa?)


RE: Sterowniki do karty graficznej ATI Radeon HD5470 - thermalfake - 13.12.2010 22:34

Na stronie Asusa do tego modelu są tylko dla Windows XP.
Natomiast ze strony ati.com w górnym prawym rogu
component category - notebook driver
product line - mobility radeon series
product model - mobility radeon HD 5xxx series
operating system - Win 7 32 lub 64bit zależy jaki masz system

W managerze urządzeń zobacz czego brakuje lub rzuć tu screen.


RE: Sterowniki do karty graficznej ATI Radeon HD5470 - liwius - 14.12.2010 00:42

Dzięki za zainteresowanie.
właśnie ściągam z ati.com te sterowniki. Dzięki Cwaniak
A oto zdjęcie tego managera,nie wiem czy o to dokładnie Tobie chodziło jednak wrzucam zdjęcie:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2fe555f0a9c57ab0.html
[Obrazek: 2fe555f0a9c57ab0med.jpg]


RE: Sterowniki do karty graficznej ATI Radeon HD5470 - thermalfake - 14.12.2010 19:47

Tak. Sterowniki grafiki zainstalowane. Zresztą wszystko już powinno być OK gdyż nie widzę nieznanych urządzeń w managerze. Jeden z plusów tego systemu, że nie trzeba się aż tak męczyć ze sterownikami.


RE: Sterowniki do karty graficznej ATI Radeon HD5470 - liwius - 16.12.2010 23:27

dzięki za informację. Naprawdę bardzo mi pomogłeś Cwaniak
pozdrawiam