Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Win 7 i autoconnect - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Win 7 i autoconnect (/win-7-i-autoconnect-12057-t)



Win 7 i autoconnect - szem0 - 12.12.2010 15:46

Witam jestem nowym użytkownikiem win7 i mam pytanie
Jak zrobić autoconnecta pod ten system? Bo nie mam już pojęcia


RE: Win 7 i autoconnect - thermalfake - 12.12.2010 16:49

Pomocny wątek


RE: Windows 7 i autoconnect - f0rest! - 12.12.2010 17:20

Najnowsza wersja niby nie działa ale tak naprawdę działa ale jest niestabilna a szkoda po na jakiś czas temu na XP używałem tego programu i był rewelacyjny a teraz no niestety , używasz Neostrady tp ? jak tak to ci napisze poradnik jak łączyć się z internetem przy starcie systemu odrazu bez uruchamiania strefy neostrady


RE: Windows 7 i autoconnect - Luke - 12.12.2010 17:30

Jakiś czas temu sam chciałem napisać taki program do automatycznego łączenia się i gdy już testowałem mechanizm nawiązywania połączeń, zorientowałem się, że coś takiego już istnieje. Ale teraz, gdy widzę, że ten programik ma problemy, zastanawiam się, czy nie wznowić tamtego projektu... Zniesmaczony


RE: Windows 7 i autoconnect - szem0 - 12.12.2010 19:29

mam neostrade 2mb i modem ZXDSL 831
tylko mi w autoconnectcie nawet nie ppokazuje żadnego połączeni, jest puste okno
ten program był dobry do zmiany ip i do programów typu jdownloader
jakieś pomysły?


RE: Windows 7 i autoconnect - thermalfake - 12.12.2010 20:51

Wiem, ze rozwiązanie nie jest do końca satysfakcjonujące finansowo ale nie drogi routerek i kłopoty z niedogodnościami systemów, połączeń usb itp idą w zapomnienie. Po co się stresować.


RE: Windows 7 i autoconnect - szem0 - 12.12.2010 21:09

mi się modem dobrze łączy
nie chcę innych programów tylko do połączenia
bo autoconnect dobrze gra z jdownloaderem sam restartuje połączenie i pobiera po kolei party