Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak uruchomić BOOT z USB? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Jak uruchomić BOOT z USB? (/jak-uruchomic-boot-z-usb-11995-t)



Jak uruchomić BOOT z USB? - Pawel.72 - 09.12.2010 16:41

Witam bardzo serdecznie. Na tym forum znalazłem już rozwiązanie dla wielu problemów. Teraz muszę zmierzyć się z kolejnym.
Otóż chciałbym uruchomić BOOT z USB i nie wiem jak to zrobić. Dodam, że pracuję na netbook-u, więc nie mam napędu CD ani dyskietek i chciałbym właśnie skorzystać z USB. Niestety, nie wiem, jaki skrót klawiszowy zastosować, aby pojawił się ekran "BOOT from...", bo wydaje mi się, że taki jest.
Bardzo proszę o pomoc.


RE: Jak uruchomić BOOT z USB? - ihatebuffering - 09.12.2010 19:41

Możesz podać model netbooka? Ale na 99% będzie to jakiś Fx. Przykładowo u mnie na płycie Gigabyte jest to F10. Metoda prób i błędów wskazana. Albo możesz jeszcze wejść do biosu i tak ustawić kolejność bootowania Cwaniak


RE: Jak uruchomić BOOT z USB? - Pawel.72 - 10.12.2010 19:34

mam EEE PC 1001 HA


RE: Jak uruchomić BOOT z USB? - thermalfake - 11.12.2010 12:24

Klawiszologia asusa do tego modelu i w zasadzie wielu innych, natomiast F8 uruchamia boot na płytach głównych asusa.
F2 - wchodzimy do bios
Esc - uruchamiamy tzw "bbs popup" wybór bootowania z którego urządzenia zależnie co posiada hdd/usb/lan/dvd; nie zapisuje ustawień w biosie, jest to tylko odpalenie na dany moment gdzie nie trzeba ciągle wchodzić i grzebać
F9 - odpalamy recovery
Alt + F2 - odpalamy EZ Flash programik do flashowania bios