Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows Internet Explorer nie działa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Windows Internet Explorer nie działa (/windows-internet-explorer-nie-dziala-11955-t)



Windows Internet Explorer nie działa - Kniaz - 08.12.2010 15:40

Po otwarciu Windows Internet Explorer program nie działa.Po uruchomieniu pojawia się komunikat " Program przestał działać z powodu wystąpienia problemu .System Windows zamknie program i powiadomi Cię,jeżeli istnieje dostępne rozwiązanie" U dołu jest przycisk:
Zamknij program. Kliknięcie tego przycisku nie zamyka programu. Komunikat znika na chwilę,znika grafika ze strony ale cała strona nie zamyka się i znów pojawia się wyżej podany komunikat.Występuje powtarzająca się ciągle pętla.Zresetowanie systemu nic nie daje.
Może ktoś mi pomóc w usunięciu problemu?


RE: Windows Internet Explorer nie działa - Portator - 08.12.2010 16:47

Witaj. Otwórz Panel sterowania > programy i funkcje > włącz/wyłącz funkcje systemu Windows ( menu po lewej stronie ), po załadowaniu nowego okna znajdź Internet Explorer i go wyłącz. Kliknij zastosuj i zrób restart. Po ponownym uruchomieniu wróć do tego apletu i włącz IE. Powodzenia


RE: Windows Internet Explorer nie działa - Kniaz - 09.12.2010 11:43

Dzięki za szybką odpowiedź! Niestety podany sposób nie rozwiązał problemu. Windows Internet Explorer dalej nie działa-nadal występuje pętla ww komunikatu.
Poza tym komputer działa dobrze,bez zastrzeżeń w tym również Firefox.


RE: Windows Internet Explorer nie działa - ihatebuffering - 10.12.2010 09:53

Masz wersję IE 8 czy 9?


RE: Windows Internet Explorer nie działa - Kniaz - 10.12.2010 12:21

(10.12.2010 09:53)ihatebuffering napisał(a):  Masz wersję IE 8 czy 9?
Mam wersję IE 8. O ile jestem zorientowany wersja 9 istnieje tylko jako wersja Beta. Nie wiem czy jest sens zainstalować ją? Jeżeli tak, to jak należy to zrobić? Czy po prostu ściągnąć ją, a ona automatycznie nałoży się na wersję 8? Czy należy najpierw zresetować wersję 8, a z tym mam trudności.
Mam wersję IE 8. O ile jestem zorientowany wersja 9 istnieje tylko jako wersja Beta. Nie wiem czy jest sens zainstalować ją? Jeżeli tak, to jak należy to zrobić? Czy po prostu ściągnąć ją, a ona automatycznie nałoży się na wersję 8? Czy należy najpierw zresetować wersję 8, a z tym mam trudności.