Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Drukarka udostępnianie w sieci - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Drukarka udostępnianie w sieci (/drukarka-udostepnianie-w-sieci-11586-t)



Drukarka udostępnianie w sieci - Ratownik - 23.11.2010 21:49

Witam, mam takie pytanie: U siostry jest Win 7 Ultimate x32 PL na laptopie i ma tam podłączoną drukarkę, ja posiadam Win 7 Ultimate x64 PL na laptopie i jak mam zrobić tak abym mógł u siebie drukować nie idąc do niej... bo zawsze muszę jej coś wysłać na e-mail i ona wtedy mi drukuje. Wiem, że da rade coś takiego zrobić ale jak Uśmiechnięty ?


RE: Drukarka udostępnianie w sieci - Jarzyna666 - 27.11.2010 09:08

Wystarczy utworzyć sieć domową. Między komputerami z Win 7 jest to banalnie proste i tyczy się kilku kliknięć.
Ciekawszy problem jest, gdy udostępniam drukarkę na Windowsie 7 komputerowi z drugiego pokoju z Windows XP. Prawie się udało; XP juz widzi drukarkę (a ile problemów z tym było), ale teraz wywala błąd o kolejce drukowania. Naszukałem się tego w google już z kilka dni... może ktoś tutaj pomoże ; >?